Adventní čas jsme na RECETOXu oslavili Mikulášským a Vánočním večírkem

Naši zaměstnanci a jejich rodiny se sešli na Mikulášském a Vánočním večírku.

28. 12. 2023 Jitka Vaňáčková

Na Mikulášském večírku se děti mohly zúčastnit pestré škály aktivit. Na několika stanovištích si s nadšením vyráběly svícny, vánoční stromečky ze šišek a vyškrabávaly třpytivé obrázky s vánoční tématikou. Nechybělo ani tradiční zdobení perníčků od Marušky Smutné a koutek s hudebními nástroji, kde se děti mohly připojit ke hře vánočních koled. Koledy nám neúnavně hráli Nina Pálešová, Barbora Rudzanová, Michal Bittner a Jakub Urík. Velkou pozornost si zasloužila Simona Krupčíková, která nám předvedla neobvyklou sportovní disciplínu králičí hop a ukázala nám, jak králíci šikovně přeskakují překážky. Děti byly nadšené z pohledu na roztomilé králíky, kteří zdolávali jednu překážku za druhou a měly velkou radost z toho, že si je mohly i pohladit. Na večírek samozřejmě dorazil Mikuláš, čert a anděl vybavení knihou hříchů, ale také bohatými mikulášskými balíčky, které rozdali nadšeným dětem.

Vánočnímu večírku předcházelo tradiční setkání tzv. vánoční gathering, na kterém paní ředitelka a vedoucí zaměstnanci shrnuli nejdůležitější milníky za uplynulý rok. Zvláštní pozornost byla věnována 40. výročí našeho centra.

Na vánočním večírku si zaměstnanci užili bohatý raut, míchané drinky a atmosféru umocnil skvělý DJ.

Děkujeme všem zaměstnancům za jejich práci a oddanost po celý rok, který přinesl řadu úspěchů, ale i výzev. Přejeme Vám šťastné a klidné svátky, mnoho úspěchů, radosti a zdraví do nadcházejícího roku.